Acil Servis

Home / Acil Servis
Acil Servis

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi acil servisi, tecrübeli doktorları ve yüksek teknolojiye sahip donanımı ile ihtiyaç duyduğunuz her anda 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Acil servisimizde, etik, güvenilir ve en doğru müdahalenin hasta haklarına saygılı bir şekilde profesyonel eller tarafından en hızlı şekilde yapılması temel ilkedir.

Yetişkin hastalarımıza ilk müdahale Acil Servis Doktoru tarafından yapılırken, Çocuk yaş grubundaki (0- 16 yaş) hastalarımız ise Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı gözetiminde teşhis ve tedavi olmaktadır.

Acil servisimize başvurduğunuz anda sizi karşılayan acil servis ekibimiz aciliyet durumunuzu dikkate alarak ve zamanın en önemli faktör olduğunun bilinciyle tedavinizi planlar. Acil serviste en hızlı şekilde tetkikleri gerçekleştirilen hastalarımız, gerekli görülmesi halinde ilgili tıbbi bölüme, laboratuvar ve görüntüleme alanına sevk edilir ve alanında uzman doktolarımız ile tedavileri sürdürülür.

Acil servis çağrı hattımızı (0850 840 2 112) arayarak bize ulaştığınızda artık emin ellerdesiniz demektir. Tam teşekküllü ambulanslarımız aracılığıyla hasta nakillerini en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi acil servisimizde 7 gün 24 saat Acil Tıp Uzmanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı ile hizmetinizdeyiz.